VII. Gyergyói Ifinapok
Szeptember 24.-én az Ifikacsák és a Ká-Gé-Bé nagy csomagjaikkal megérkeztek Gyergyószentmiklósra. Miután elfogaltuk helyünket az RMDSZ házban, felfedező útra mentünk és türelmetlenül vártuk az Ifinapok kezdetét… És 15 órakkor fergeteges felvonulással kezdetét vette a szórakozás: nagy hangoskodással végigvonult 11 csapat Olvass tovább…


